X
تبلیغات
زولا
 
حرفهای نگفتنی
پنج‌شنبه 14 اسفند‌ماه سال 1382 :: 06:57 ب.ظ ::  نویسنده : حرفهای نگفتنی       

سلام خدمت دوستان عزیز
یک صحبت کوچولو اول از همه تشکر که به من سر میزنید و دوم هم اینکه من از این به بعد هر شنبه . دوشنبه . چهار شنبه و جمعه آپدیت میکنم.
راستی از دوست عزیزم
اوشگول تشکر می کنم که اون قالب دیشبی رو برام طراحی کرد من اون قالب رو یکی دیگه از وبلاگام قرار دادم هنوز آماده نشده است.

مدت هاست که تنها به تو اندیشیده ام ....! همیشه کلامم را از عطر نام تو پر کرده ام . و تنها تو در نگارخانه ذهنم مجال ماندن داشته ای و دیگر هیچ ...! هرگز به بیراهه نرفتم .. هرگز به بیراهه نرفتی ..! هرگز جز تو کسی را بر دل نخواسته ام ... هرگز کسی را بر دل نخواسته ای ..! هرگز دریچه قلبم را بر روی کسی جزء تو نگشودم ... هرگز کسی را غیر من نخواسته ای ... ! دوستم داشته ای .. دوستت داشته ام .

همیشه با نام تو شاد زیسته ام ... همیشه با یاد تو مانده ام و به دور دستهای ذهن دیگری نرفته ام ...! و ذهنم را اندیشه ام را ، و طعم کلامم را ، از سخاوت و مهربانی تو پر کرده ام .. برایت هر چه کنم .. باز هم کم است ...! چه خوب یادم هست روزی که گفتی:

    ما مال همیم ... آری ...! ما مال همیم ، برای هم ، و از برای هم .

ماندی ... ماندم .. ماندیم ...! و غیره هم به گزمه اندیشه ای دیگر در ذهن و یاد دیگر نرفته ایم ...! همیشه یاد ها می ماند ... خاطر هاه می ماند ... خوبی ها می ماند ...

صداقت ها ملکه ذهن می شوند و هیچ حسد مردار خواری نمی ماند ، که مهرمان را ز یکدیگر بگیرد ...! زیرا که جز خاطرات خوبی ها چیزی در ذهن هامان نمانده ..!

خواستی که بمانم ... خواستم که بمانی ...! خواستیم که بمانیم ...!

نرفتی ... نرفتم .. نرفتیم ...!

نوشتی ... نوشتم .. نوشتیم ...!

برای هم و از برای عشقی که هر لحظه در ما شرر بر پا کرد ...!

یادت هست آن روز رویایی  ...؟

یادت هست روزی گفتم ...  وحشت جدایی و تنهایی بیش از هر وحشتی انسان را میلرزاند ...! آری من از نبودنت وحشت دارم ... ! ولی میدانم ... !  که همیشه هستی و وجودت را در لابه لای ذهنم میبینم ...! و تجسمی عمیق بدان خواهم بخشید و تصویرت همیشه در پشت نگاه سبزم ... خواهد ماند ....! اگر باز هم نباشی ...!

تکه تکه شدن چهره ام بر آیینه ای که خورد بود .. مجالی برای ماندنم نمی گذاشت ... و من تمامی تکه تکه های چهره ام را جمع کردم .. و باز از نوعی دیگر بنا ساختم .. چهره ای که میخندد .. چهره ای که دوست میدارد .. چهره ای که محبتت را فراموش نخواهد کرد ... مهرت افزون ... خوش زی ...
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 185511