حرفهای نگفتنی
پنج‌شنبه 16 تیر‌ماه سال 1384 :: 10:58 ق.ظ ::  نویسنده : حرفهای نگفتنی       
 *میخواهم در امتداد نگاه تو باشم ... ~ میخواهم در گذر از اندیشه های بودنت تا آخرین ساعات عمرم در چشمانت بمانم ... میخواهم هر چه خوبی است برای تو باشد .. میخواهم خط موازی ،  نبودن ها را بشکنم ... میخواهم تنها تو باشی که در ذهنم .. روحم .. روانم و پاکی تنم در استواری بودنم بمانی که مجالی برای ماندنم بماند .. که بمانم .. که بمانی ..!

میخواهم آنچنان در تو گم شوم که دیگر مجالی برای یافتنم نباشد ... ما خود را به آسانی در لابه لای اندیشه های کهن نیافته ایم ... ما خود را در زمانی یافتیم که اندوه و غم و پریشانی از ما بود ...!

 

     * دیگـــر نمــیخواهم ... نمـــیخواهم ...

دیگر نمیخواهم .. غــم از من باشد .. نمیخواهم انــدوه از تو باشد ..  ~ نمیخواهم  دیگر صداقتت پرپر شود .. نمیخواهم ... یک خط موازی باشیم .. میخواهم در انحنای بودنم ... تنها تو باشی ...! میخواهم دیگر ای کاش ها نباشد .. میخواهم درامتداد زیستنی آرام باشیم ، میخواهم هر چه خوبی است ارزانی تو باشد ، میخواهم آتش عشق مان هرگز به خاموشی نگراید ...! با بودنمان در یک مسیر ..در یک سفر ...  دیگر هر چه درد و اندوه است ، تمام میشود ... دیگر هر چه فاصله بود .. هر چه دیوار .. هر چه اندیشه نا پاک .. هر چه دوری و درد و انتظار ، هر چه بود و نبود  به اتمام است ...! میخواهم یکی شویم ... یکی ... یک اندیشه ... یک نگاه .. یک نوع خواستن .. از یک جنس .. از یک نو تفکر پاک ...! ~

    میدانم .. میدانم ... قدرتش را خواهیم داشت ، قدرتش را خواهیم داشت ... که از نو بسازیم ...  تنها باید ایمان داشته باشیم که ما میتوانیم ... میدانم هرگز در این مسیر اشتباهی نکرده ایم .. میدانم  و میدانی  که  همانند همیشه صداقت خواهیم داشت که هر آنچه در اندیشه داریم .. تنها به یکدیگر نجوا کنیم ..!

آنکه هر لحظه در تصویر نگاهم خواهد ماند تو هستی ..~ آنکه دیگر نخواهد گذاشت اندوه از آن تو باشد .. وشانه هایش به استواری ماندنت خواهد بود ... منم ...!

دوباره یکی میشویم .. یک نگاه .. یک تبسم .. یک عشق ... یک زیستنی آرام در امتداد خواستنی مضاعف برای یکدیگر ..!

همیشه به تو گفته ام که زندگی طعم دیگری دارد. طعم سیبی که ما را به هبوط خویش
واداشت.. طعمی که هیچ فرشته ای آنرا نچشید ... و این تنها راز ما بود..!

 

... و این تنها راز ما بود..! ... و این تنها راز ما بود..! ~

 آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 185597